| xDnRx a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de minecraft.
Cum pot face rost de cont premium?\
P.S.: Nu vreau sa imi dati siteuri cu survy... sau site ca epicfreez sau ceva de genu. Eu vreau un generator de coduri sau conturi care sa si mearga.
Dau funda celui mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| Jock3r99 a răspuns:

Generator de coduri? Nu exista, toate platile sunt trecute prin mana oamenilor si verificate.
Daca vrei intra pe www.minecraft.net/succes.php cica unora le-o mers. Sau baga numele contului premium.

| xDnRx explică (pentru Jock3r99):

Pai da da eu am inteles ca varianta care mi-ai ziso tu nu mai merge si ca a mers intr-un timp