| Surrounded a întrebat:

Salut am si eu o nelamurire, pentru cei care joaca Splinter Cell am jucat toate seriile si am ajuns la Splinter Cell Double Agent adica al patrulea iar cand dau sa pornesc misiunea imi zice "the program has stopped working" pe windows 7... toate celelalte serii au mers la perfectie iar cand intru in meniu merge perfect doar cand dau new game sa joc sau intru pe training atunci imi da eroarea aia si imi inchide jocul. Nu stiti ce as putea sa fac?

1 răspuns:
| 567 a răspuns:

Trebuie jucat pe PlayStation3 sau XboX360 de acea nu iti merge