| Sp1r1dushuPrizmat1k a întrebat:

Salut, am si eu o placa video nVidia 8500 GT 512MB
Si un procesor Pentium (R) Dual-Core 2.50 GHz
Si memorie ram 8GB DDR3
Stie cineva de ce NFS Most Wanted merge cu 20 fps pe o rezolutie de 800 x 600 parca, nu stiu exact rezolutia.
Unui coleg ii merge pe single core de 3GHz si o placa la fel ca a mea + 3gb memorie ram cu setarile la maxim.
Stie cineva de ce mie nu imi merge? Am driverele la placa video.

Răspuns Câştigător
| LaccboGaming a răspuns:

Da iti merge dar nu stiu care most wanted daca e cel vechi iti merge 100 % si cel din 2012 iti merge nu iti face griji dar iti sugerez sa schimb placa aia nu se impac prea bine cu memoria. Funda?