| YokiSuzi a întrebat:

As dori sa va intreb daca imi va merge jocul "Crossfire" cu mai mult de 50 fps chiar daca nu am placa video. Procesor: Intel Pentium dual core 3ghz G2030 cu 4gb memorie ram.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne amine, pai placa video face totul. cu cat este mai mare cu atat duce mai mult nu thinking ia incearca un joc care iti cere placa video 512 spre exemplu, si ai sa vezi ce lag poate produce si cum se misca, bleach!

| YokiSuzi explică (pentru anonim_4396):

Da dar am integrat Intel HD graphics 4000 desktop!

| anonim_4396 a răspuns (pentru YokiSuzi):

Tot degeaba. pur si simplu iti trebuie o placa video dedicata nu integrata, nu conteaza ce ai tu la procesor si restul! pur si simplu iti trebuie placa video dedicata ca sa iti mearga peste 50, nici nu stiu daca iti va prinde 50.