| Mevid_HackBoy_2000 a întrebat:

Am si eu o problema cand intru sa ma joc SA:MP imi da crash pc-ul si se blocheaza am un pc foarte bun cu i5, 8gb ram merge gta 5 cu setariele medium-high 100fps nu cred ca aceasta este problema daca ma puteti ajuta cumva sa nu mai imi dea crash pc-ul samp fa raman recunoscatior! +

Răspuns Câştigător
| Robert2580 a răspuns:

Posibil sa fi luat un virus baga un antivirus bun si vezi, daca nu merge nici asa incearca sa iti schimbi windowsul!

| Mevid_HackBoy_2000 explică (pentru Robert2580):

Am rezolvat problema. Era de la 1 driver care nu era updatat! Aveam anti-virus happy

1 răspuns: