| SpKWZ a întrebat:

Am si eu o problema, cu Metin2RO. De cateva zile nu`mi mai merge sa intru in joc. Cand vreau sa intru, dau pe client si dau incepe joc. Si imi apare HackShield, care nu se mai incarca. P.S: Mentionez ca am windows xp.

1 răspuns:
| UnOmModest a răspuns:

Bine iti face, iesi pe afara, practica un sport, ia aer liber si invata ceva util care te poate ajuta in viata.
Nu mai sta toata ziua cu ochi lipiti de monitor! Chiar nu observi ca iti topeste creierul acel joc, si nu numai, toate jocurile pe care le joci iti dauneaza.
Si sa iti spun si de ce, pentru ca toate jocurile sunt o pierdere de timp. Tu nu inveti nimic din jocuri.
Trestete omule! este ceva virtual.
Iesi afara, traiesteti viata.
Dar lasa calculatorul.
O zi buna!