| SoulOnFire a întrebat:

Am si eu o problema cu pc-ul. Am intrat azi si am incercat sa ma conectez pe mess, dar nu a mers, am repetat de cateva ori si a mers... dupa m-am deconectat si iar nu a mai mers. Si cel mai ciudat e ca imi aparea o fereastra in care zicea ca nu a reusit sa deschida sau ceva de genu site-ul www.price.ro! Si nu am intrat niciodata pe acel site, chiar am cautat pe net dupa ce mi-a aparut sa vad ce e cu acel site... Ce credeti ca ar putea fi? Mi-e cam teama de hackeri.

2 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Am dat click pe el si e un site cu reclame. Sterge semnul exclamarii din link si te va duce la acel site.winking

| iulica_9637 a răspuns:

Cel mai probabil este un virus, sunt 100% sigur. Poti sa scapi daca reinstalezi windows-ul.