| Adiţ_Adrian_2001 a întrebat:

astazi m-am apucat si eu de Minecraft, si ca atare mi-am downloadat Minecraft 1.7.2 si Java problema este ca mi-a mers intr-un timp., dar dupa cand am intrat in icoana sa se deschida jocul mi-a aparut doar imaginea MINECRAFT si nu mi-a intrat si in joc... am incercat tot felul de metode dar nu am reusit!, Daca stiti cum sa rezolv aceasta problema voi fi generos si voi acorda Funda! - Multumesc TPU!

Răspuns Câştigător
| bogdycounter a răspuns:

Incerca sa il reinstalezi daca nu merge inseamna ca nu mai ai un mic fisier care nu mai fuctioneaza asta inseamna ca trebuie sa pui windosul sa iti mearga minecraft din nou sau daca tot vrei poti formata adica (sa stergi tot din calculator)dupa repui windosul

Funda!
am avut si eu problema asta si asa am rezolvat-o!

1 răspuns: