| ironmanfofo a întrebat:

Am si eu o problema cu Virtua Tennis 3...intru in joc ma joc putin dupa care imi apare don't send error ce pot face in legatura cu asta?

Răspuns Câştigător
| Bbadgirl a răspuns:

Poate vrei sa spui: Send error report si don't send error report. Poi faci asa: Dai don't send... Apoi deschizi iar aplicatia daca iti apare, dai din nou, dupa cum ti-am zis. Mai deschizi inca o data. Daca iti apare din nou, dai don't... Faza e ca: -Nu trebuie sa suprasoliciti programul:-apasand foarte mult pe mouse;-apasand f. mult pe tastatura chiar 3 sau mai multe taste deodata
Lasa jocul sa se incarce! Chiar si 10 min daca e nevoie! Dar NU il SUPRASOLICITA! Depinde si de hdd( hard disk drive), spatiul care este ocupat din el... sper sa e ajute happybig grin.

| TeamHellNo a răspuns (pentru Bbadgirl):

Te rog spune-mi si mei cum sa las jocul sa se incarce cu trebuie sa-l las si cand atunci cand se incarca inainte de play game sau imediat ce il deschid?

1 răspuns: