| vladut1894 a întrebat:

Salut am si eu o problema la far cry 4 cand intru in el imi apare doua dungi negre ca la film stiti voi una sus si una jos, cum fac sa nu mai apara acelea si sa fie full screen va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| ΣηJΦY a răspuns:

Pai simplu:schimba rezolutia jocului. Daca nu stii cum, iti zic eu:intra in meniul de pauza(apesi esc, asta cred ca stii), options-display sau graphics(una din ele, nu stiu sigur)si ai acolo resolution. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| vladut1894 explică (pentru ΣηJΦY):

Nu a mers nu stiu de ce dar laughing))am cumparat alt monitor (plasma)aveam dintrala cu tub laughing))) mersi oricum