| Boqdan a întrebat:

Salut, am si eu o problema pentru cei care se pricep la calculatoare, am instalat windows pe un netbook Acer 532h si am cautat toate driverele lui si le-am gasit pe toate mai putin pe unul Ethernet Controller pentru port network.

cine stie sa ma ajute rog sa lase un coment multumesc, am cautat pe google si intel, acer site-urile lor si fara nici un rezultat

1 răspuns:
| AliceThai a răspuns:

Eu zic sa renunti caci W are sigur driverele lui pentru ethernet