| Babaru_Luchian_2000 a întrebat:

Salut am si eu un server Furien.NewLifeCS.Ro, vreau s ail populez, imi puteti da niste idei?

2 răspunsuri:
| zorensen a răspuns:

Pune-ti serverul pe gametracker si da bosturi
fa redirecte si pune-le pe gt daca ai ip dinamic

| Andrei9987 a răspuns:

Am si eu cunostinte cu popularea serverelor si cu adminul ( am mai avut ), faci anuntui pe toate forumurile si site-urile, iar daca imi dai admin ( macar ceva mic ) it promit ca pot face reclama pe N forumuri si o sa fie populat, in plus, o sa anunt niste persoanewinking add mess andreirigheriu88@yahoo.com daca vrei sa vb happy