| nyko3094 a întrebat:

Salut,am si o nelamurire,, am reinstalat windowsul,, am avut un xp sp3 iar acum tot xp sp3 doar ca o versiune diferita,,, pe windowsul anterior imi mergea jocul Pro Evolution soccer 2013 da pe actualul nu,,,face crash cind dau sa intru,,am verificat toate driverele si sunt in regula,,nu lipseste nici unul,, net framework-urile le am instalate,,,, si inca ceva am instalat Pro Evolution Soccer 2012 si merge,,, va rog ajutati-ma!

5 răspunsuri:
| pinguluk a răspuns:

Click dreapta pe fisier, propities, compability si dai xp sp3 si dai ok si ar trebui sa mearga

| nyko3094 explică (pentru pinguluk):

La mine nu este xp sp3,, desi am windows xp sp3,,, uite o imagine http://www.imagetoo.com/images/zqz.jpg

| pinguluk a răspuns (pentru nyko3094):

Selecteaza window 98

| nyko3094 explică (pentru pinguluk):

Le-am incercat pe toate,,, si nu merge sad

| nyko3094 explică (pentru pinguluk):

De doua ori sa pornit,, am salvat setarile, am configurat totul,, iar cind am dat sa joc mi-a iesit din joc!