| andrey1412 a întrebat:

Salut, am un buget de 300 de lei, mai pot pune inca 100-200 de lei daca e necesar, vreau o placa video care sa duca pe minium / high GTA V.

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Ia un 750 Ti, daca mai prinzi in ~500 RON. Au fost de BF. Mdah, uite ca se pare ca ai noroc - http://www.altex.ro/......dr5-128bit

Răspuns utilizator avertizat
| KodrutZ a răspuns (pentru andrey1412):

Oh, geez, abia acuma vad. Cu cit ai prins-o la eMAG?
P.S. Fa-ti cont de Armored Warfare, ca dau baietii Type 59 moca la toata lumea zilele astea. Unde mai pui ca arata criminal si se misca bine pe sistemele noastre (eu am i3 2120, 8 gigi, EVGA 750 Ti SC)

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Daca o iei de la garaj, baga cuponul asta ca sa imi multumesti - 92WQ7UMX
Posibil sa iti dea si un 1% discount pentru el, dar daca e deja produsul la promotie, nu stiu daca merge. Oricum, mie imi da karma bonus, deci nu uita de el ca e mult mai util ca funda de pe TPU.

| CPAElites a răspuns:

Duce gta 5 pe ultra! : http://www.altex.ro/......dr5-128bit

Răspuns utilizator avertizat
| coltionut a răspuns:

Iti recomant Gigabyte nVidia GeForce GT 420 este foarte buna si daca ai procesor cum ai tu o sa-ti mearga peste 40 fps. Are 2 gb video ddr3, 128 bit.

Cauto pe eMAG e 200 lei!