| Zombo_Alex_1993 a întrebat:

Salut.Am un calculator cu Procesor Inter Celeron 420@1.60 GHZ, Placa video Nvidia GeForce 8500 GT de 521 MB si 2 GB Ram,Daca mi-ati putea spune ce jocuri imi merg, va rog mult?! Dau funda pentru cel mai bun raspuns happy

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Half-life, half-life 2, half-life 2 episode 1, half-life 2 episode 2, quake 2, 3, 4, gta 3, vice city, san andreas, max payne 1, 2, call of duty 1, 2, 3, 4, return to the castle wolfenstein, serious sam 1 si 2, portal, team fortress 2, nfs underground 1+2, most wanted, carbon; star wars jedy academy, delta force black hawk down, doom 3, prince of persia sands of time + warrior within + the two thrones, far cry, swat 4, hitman codename 47, hitman 2 silent assassin

2 răspunsuri:
| blueangel95 a răspuns:

Procesorul e foarte slab, nu cred sa iti mearga cine stie ce. left4dead 1/2 sunt jocuri frumoase fara cerinte prea mari. poti sa incerci (dai grafica pe low din settings). league of legends ai putea sa il joci daca iti place genul.

| Zombo_Alex_1993 explică (pentru blueangel95):

Sincer m-am cam saturat de jocuri online...un nfs ceva