| 0752044960mama a întrebat:

Salut am un joc watch dogs si am o placa video ddr2 de 158mb si nu-mi merge ce trebuie sa fac sa schimb placa adica din ddr2 in una ddr3 de 4 gb sau sa-mi iau o placa ddr2 de 2 gb care nu se mai gasesc decat la mana a2a.Fundita!

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Stai calm, sigur nu iti merge fiindca ai o piesa de muzeu cu totul. Nu mai bine ne zici exact ce configuratie ai ca sa ne dam cu parerea? Din ce ai intrebat tu nu se intelege fix nimic.

| Dragos4SAD a răspuns:

Fa curat in interior, curata-l de praf si du-l la Antipa!