| Mircea1432 a întrebat:

Salut, am un laptop Asus, i3-2310, 8gb ram, nividia 610m, Intel hd graphics 3000. Îmi merge placa video Intel, funcționează perfect, dar placa video nividia 610m nu. In device manager îmi apare "code error 43". Nu pot sa intru nici in nividia control panel. Am instalat toate driverele posibile, de pe site ul nividia, de pe site ul producătorului, am încercat și cu alte Windows uri. Cred ca e o problema hardware. Are cineva idee. E are?

3 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Dezinstalezi de tot driver-ul placii video si il bagi pe ultimul, daca nici asa nu merge dai un reinstall la windows ca ai probleme din windows

| Mircea1432 explică (pentru bogdan324):

Am încercat cu toate, degeaba

| Mircea1432 explică (pentru bogdan324):

Am făcut asta, nu merge pe niciunul