| geo_fili_2006 a întrebat:

Am un laptop asus x54hy-sx076d si vreau sa stiu daca pot schimba placa video si care ar fi cea mai buna pentru cele mai tari jocuri? Dau funda! configuratia laptop-ului este asta

http://www.emag.ro/......4HY-SX076D

Răspuns Câştigător
| catalin188 a răspuns:

Da poti sa o schimbi daca vrei placa video
placa ta video ruleaza cam tote jocurile pana azi in parametri buni in schim procesoru tu este pentru aplicati nici decum pentru jocuri
pentru jocuri puternice Intel i3 i5 i7 amd x4

| geo_fili_2006 explică (pentru catalin188):

Multumesc frumos pentru raspuns, dar orientativ care ar fi bun, dar si rezonabil calitate/pret? laptopul chiar este luat de pe eMAGwinking.

1 răspuns: