| PolaruU a întrebat:

Am un laptop nou, de vreo luna (nici atat). Trebuie sa mai astept sa ii fac un fel de rodaj sau pot sa bag pe el jocuri calumea gen: "Tomb Raider 2013, Fifa 13... "
Procesor Intel core i3 2.40 2.40, RAM memory 4gb, 64bit.. este destul de bun! va rog ajutati-ma! dau funda

1 răspuns:
| Dukuu a răspuns:

E bun! Tomb Raider 2013 daca ti-l iei nu o sa te plictisesti, joaca Bully:Scolarship Edition, o sa iti placa, sau Shaun White Skateboarding (sau Snowboarding care vrei ) Zi ce tip de joc vrei