| AlinFifa a întrebat:

Salut am un laptop Samsung RC730 procesor Intel i5 2.40 GHz Ram 6 gb Hard disk 750 gb placa video integrata Intel ghraphics 3000 si High performance Nvidia procesor 2 GB... ma intereseaza daca pot rula jocuri de calitate pe el. !

Răspuns Câştigător
| Hitback a răspuns:

Daca prin jocuri de calitate vrei sa zici 2014+ pot sa te dezamagesc spunanduti ca integrata e cam slaba. Poti sa te limitezi la jocuri mai vechi. Bafta.

| AlinFifa explică (pentru Hitback):

Fifa 14 sper ca imi ruleaza...

| Hitback a răspuns (pentru AlinFifa):

Este posibil. Incearca la low. Daca merge bine mai urci tu setarile.

| AlinFifa explică (pentru Hitback):

Merge la maxim mersi!

| Hitback a răspuns (pentru AlinFifa):

E bine daca duce la maxim.