| Sparg23 a întrebat:

am.un LG optimus sol si am pe el jocul gta3 pentru android, dar dupa vreo 2 minute se blocheaza jocul si telefonul si sunt nevoit sa scot bateria pentru al reporni oare ce poate avea

2 răspunsuri:
| En3Rgi a răspuns:

Nu il suporta telefonul.

| iRobby a răspuns:

Poate sa fie din cauza telefonului. Poate nu il suporta, sau ai descarcat vreo prostie, adica vreo versiune piratata, care numai de vrea sa-ti viruseze telefonul. Dar eu cred ca este din cauza graficii. daca nu ai ce iti cere jocul, este si normal ca telefonul sa iti inchida jocul.