| BigLike a întrebat:

am o problema deci am un telefon LG kp 502 de un timp mi se blocheaza mai ales cand il pun la incarcat ca sa mearga din nou trebuie sai scot bateria si sa o pun inapoi iar dupa sal deschid oare ce are problema e cu telefonul sau cu bateria FUNDA

3 răspunsuri:
| christishor a răspuns:

Problema e de la soft o sa ti se duca. mergi la o firma de reparatii si instaleazai din nou soft-ul

| BigLike explică (pentru christishor):

Am inteles dar daca il dau acolo la resetare ar merge?

| christishor a răspuns (pentru BigLike):

Nu doar revine la setarile din fabrica adica ce alarma de ceas avea prima data aoa o sa o aiba si ac etc dar soft-ul e acelasi