| grasuN a întrebat:

Salut am un pc Acer aspire z3101 si am vrut sa intreb daca ar merge bine pe el jocuri complexe precum hitman absolution, batman arkham asylum, darksiders etc dau funda pentru un raspuns mai complex nu "da"

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Athlon II X4 si NVIDIA 9200 cu Full HD display cumva? In cazul asta, nu o sa mearga mai nimic cum trebuie pe el.

| grasuN explică (pentru KodrutZ):

Merci pentru raspuns dar imi spui si mie de ce?

| KodrutZ a răspuns (pentru grasuN):

Placa video e o nulitate atroce. Plus de asta, all-in-one-urile sint pentru net/office, nu pentru jocuri.