| lucian69 a întrebat:

Salut, am un PC ceva mai slab si ce joc imi recomandati Euro truck simulator 2 sau Farming simulator 2013?

Răspuns Câştigător
| Mariusr11 a răspuns:

La Euro Truck recomandat ar fi un procesor Dual Core 3.0, 4 GB ram si o placa video GeForce GTS 450.
La Farming Simulator recomandat ar fi un procesor Dual Core 1.8 cu 2 GB ram si o placa video GeForce GT 330
In concluzie, daca ai un pc mai slab, Farming Simulator ar fi mai potrivit.
Incearca si Euro Truck, poate ca iti va merge.

| lucian69 explică (pentru Mariusr11):

La euro truck simulator 2 imi merge cat de cat bine cu tot dat la minim. Dar Farming Simulator 2013 nu l-am incercat si de asta te intreb o sa-mi mearga?

| Mariusr11 a răspuns (pentru lucian69):

Pai am vazut ca Farming Simulator are specificatiile mai slabe ca Euro Truck, iar din moment ce tu ai spus ca Euro Truck merge cat de cat bine, atunci Farming ar trebui sa iti mearga lejer.

| lucian69 explică (pentru Mariusr11):

Ok, multumesc frumos. O singura intrebare, de ce nu iti pot da funda? Nu imi arata fundita aia am dat relog la pagina, dar tot nu imi arata. Ce are?

| Mariusr11 a răspuns (pentru lucian69):

Habar nu am laughing O sa apara ea laughing