| Lucian154gg a întrebat:

Salut am un pc cu un i3 gtx 560 Windows 7 recent pus (Menționez sa spun ca am avut și Windows 10)după ce instalez driverul de la placa video îmi da o eroare attempt to restart the display driver and recover from timeout failed "nu stiu ce poate sa aibă am avut și Windows și când instalam driverul de la placa video îmi dădea o eroare ceva gen Windows32/system/logfile/Srstral/ nu mai stiu sigur, dacă puteți sa ma ajuți va rog am problema asta de 3 săptămâni

7 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

De ce nu pui 10 si ai rezolvat problema?

| Lucian154gg explică (pentru aditimus):

Am pus și 10 și tot aceeași problema o am când instalez driverul de la placa video

| aditimus a răspuns (pentru Lucian154gg):

Pe 64 biti?

| Lucian154gg explică (pentru aditimus):

Da

| Lucian154gg explică (pentru aditimus):

Am încercat de multe ori metoda asta și nu a funcționat sad

| aditimus a răspuns (pentru Lucian154gg):

Atunci daca nu merge nici asa apeleaza la un specialist.