| Ssssmokin a întrebat:

Salut, am un PlayStation 2 si de cativa ani sta. A fost modat insa am sters tot de pe cardul de memorie si vreau sa il modez din nou, cum as putea face asta? Imi trebuie neaparat un alt card de memorie modat sa il pot moda si pe acesta?

Răspuns Câştigător
| eduardooo a răspuns:

Sallut am si eu un Playstation 2 de vreo 7-8 ani tot modat.Si inca merge, iti dai seama? laughing
Ca sa il poti moda parca iti trebuia un un stick cu fremcboot ..bla bla.Dar daca nu ai un alt card modat nu vei putea boota sticku-l si iti va trebuii un Magic disk sau ceva de genu, si e mult mai complicat. au trecut multi ani si am uitat iti dai seama dar daca te uiti pe Youtube sigur vei gasi tutoriale si bla bla. iti va lua ceva timp mai bine cauti pe net un card modat. daca statea-i in oras cu mine iti daedeam eu cu placere. Bafta!

| Ssssmokin explică (pentru eduardooo):

Am dat de un prieten care are un card modat. Mersi oricum.

| eduardooo a răspuns (pentru Ssssmokin):

Ma bucur pentru tine si multumesc happy