| Gino_Giuseppe_1988 a întrebat:

Am un prieten care are o problema cu Minecraft. A instalat corect Minecraft Forge 1.8.9 (versiunea pe care jucam noi) are aceleasi moduri ca mine si la el da o eroare si scrie asa :

Forge Mod Loader has found a problem with your minecraft instalation
The mods and versions listed below could not be found
Forge : [11.15.1.1764.11.16
This file 'logs/fml-client-latest.log contains more information

La mine merge perfect
El are Windows 10 si eu la fel

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"This file 'logs/fml-client-latest.log contains more information". Sa copieze ce e in fisierul asta dupa ce ii da eroare, ca din log-ul de ni l-ai dat nu prea reiese ceva happy