| OLECH a întrebat:

Salut, am un router wireless Linksys wrt54gs si vreau sa stiu cate persoane sunt conectate la reteaua mea. Este posibil?

Răspuns Câştigător
| Cristiiiiiiiiiiii a răspuns:

Sunt conectate doar daca nu ai parola te-as sfatui sa-ti pui WPA 2
funda?puppy dog eyes

1 răspuns:
| Pingulino a răspuns:

Nu cred ca este posibil! am si eu un router dar mi s-a stricat, in fine, routerul tau are parola? ca daca nu are, sigur cineva din apropiere poate sa-l gasesasca sh sa intre pe reteaua ta... daca nu ai parola te sfatuiesc sa-i pui una ca sa nu mai ai griji in privinta daca sunt mai multe persoane care folosesc netul tau!