| alexz25 a întrebat:

Salut,am vazut toate filmele din seria Saw si as vrea sa incerc si jocul, si nu sunt sigur daca il pot rula.Ram: 768, procesor AMD 1, 8 ghz care este echivalentul unui pentium 4 de 2, 2 ghz (daca am auzit eu bine) si Video: 256.Nu am pretentii sa se miste bine,doar sa ruleze ca am mai rula jocuri care cereau mult ram.
Si daca stiti niste jocuri asemanatoare va rog sa le lasati aici,cu grafica bunicica dar cu cerinte mai mici,ca mereu gasesc jocuri cu cerinte mari si grafica mica,si am degeaba placa de 256, ca gasesc doar jocuri ce cer 1-2 gb ram si 98 ram video sad, dau funda bineinteles.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Darius_Punky_1997 a răspuns:

Desigur,este o sansa de 60% sa iti mearga..Si eu sunt exact in stadiul tau, le-am vazut pe toate..sunt innebunit dupa serie, dar numai ca am jucat si jocul.e destul de ok! http://www.game-debate.com/....../index.php poftim si un link, sper ca te-am ajutat!

| alexz25 explică (pentru Darius_Punky_1997):

Imi poti spune cum ti se misca?, daca aveai prea mult lag si componentele tale mai exact happy, funda ti-am dat deja

| Darius_Punky_1997 a răspuns (pentru alexz25):

Paii..se misca destul de normal, nimic special.dar jocul e un cacat..eu am un i3, de 3, 1 ghz, 4gb ram..placa video geforce gt 220.