| ViPeReX a întrebat:

Are cineva idee ce sunt dropurile la un server de cs? funda!

3 răspunsuri:
| xWeasel a răspuns:

Dropurile de ex pe metin sunt obtinerea itemeleori de la mobi si din astea pe cs nu cred ca este drop... sau poate de arme.

| Tilicaru a răspuns (pentru xWeasel):

Off - Prietene, daca nu ai jucat in viata ta Cs, pentru ce debitezi o asemenea cretinitate!? Auzi ca drop la arme in Cs! Am trait sa o vad si pe asta...

on - Drop-urile nici eu nu stiu sigur in ce constau, dar stiu ca ajuta serverul prin a-ti aduce playeri pe el. Nu stiu cum se folosesc aceste drop-uri, stiu doar ca iti aduce playei. Sper ca ti-am fost de ajutor. Bafta!

| xWeasel a răspuns (pentru Tilicaru):

Du-te ba fomistule deaici ca am zis asa la bascaleala de ma bag pe tine pe cs te fac praf poate ca nu stiu ce ii dropu da numi zici mie ca n-am jucat cs ca te articulez hai pa!