| Georgian22 a întrebat:

Salut, are cineva idee de ce anumite jocuri de pe telefon imi merg doar cu date mobile.
De exemplu 8 ball pool. nu merge pe wi-fi ul meu de acasa, dar pe alte Wi-Fi merge.
Sau sa vizionez anumite reclame Ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ai incercat sa te conectezi la reteaua ta wi-fi si a mers sa te conectezi?
Nu merge sa te conectezi cu telefonul probabil pentru ca in panoul de admin a routerului ai setat ca doar anumite diveceuri sa se poata conecta la routerul tau!

| Georgian22 explică (pentru Simpatic):

Sunt conectat la el, dar nu ma pot juca anumite jocuri, in reset merge brici