| Skh_Mitza_1997 a întrebat:

Salut, are cineva idee de ce imi sacadeaza pc-ul, de vreo 2 luni de cand am baga windows xp professional sp3 (care mi l-a recomandat cineva ) imi sacadeaza la filme si jocuri, de exemplu cand ma uit la un film pe pc cu orice player, dupa 20-30 minute aproximativ, incepe si imi sacadeaza /agaţă, la fel si cu jocurile, ma joc vreo 30 minute si apoi incepe si sacadeaza, sau cand stau pe net ( facebook, youtube, etc. ) dupa ceva timp vreo 2-3 ore incepe si imi merge greu, stie cineva de ce? ( am reinstalat windows-ul astazi si tot la fel imi face ) si cu windows 7, cand ma jucam ceva, voiam sa-l bag in bara imi iesea din joc. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Eu cred ca ai probleme cu placa video! Ar trebui sa-l schimbi, daca nu stii du-l la un service! Bafta!