| Asazuky a întrebat:

Sal am si eu o intrebare...Acum 3 zile mi-am reinstalat windows-ul si de atunci imi sacadeaza rau de tot la jocuri si nu stiu de ce! Trebuie sa mentionez ca si PC-ul ruleaza destul de greu fata de inainte sa reinstalez programul. In privinta jocurilor(si la single player si la multiplayer) vreo 15-20 min imi merge normal dupa care incepe sa sacadeze...

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pai poate fi de la placa video sacadarea asta. Dupa ce ai instalat win ai instalat corect in cazul in care kitul nu a avut si driverele pentru componente? De acolo vine problema mai mult ca sigur.Incearca sa vezi ce componente au probleme si reinstaleaza driverele pentru fiecare component cu probleme in parte. Daca crezi imi poti lasa un mesaj in privat.Bafta!

4 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Ai instalat driverele de la placa video?

| °º•●-♫-aLЭxeL-♫-●•º° a răspuns:

Incearca sa downloadezi uniblue speed up my pc si unblue registry booster si inca unu care nu are legatura dar e uitl este uniblue driver scanner parola o poti lua dupe serial.ws
fundita?

| danco a răspuns:

Instaleaza corect driverele de placa de baza, de placa video si nu uita de Directx.

| Ciprianch28 a răspuns:

Copia de windows este una prost facuta, iti recomand un sp2 cu licenta
tras bine cu toate coomponentele corect.am avut si eu problema asta, se mai poate sa fie si din cauza multor formatari ale pc-ului u un win pirat, incearca sa bagi unul original, cauta la un prieten