| sHd007 a întrebat:

Salut,
As dori si eu un joc care sa semene cu metin2. Adica sa fie in acelasi stil dar sa nu aiba cerinte de sIstem mai marI ca metin. Adica sa fie ceva de genu 512 MB RAM; 1.0 GHz procesor ceva de genu'. Stiti?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Slayeritan a răspuns:

Gothic 1.2.3?

| sHd007 explică (pentru Slayeritan):

Foarte fain jocul gothic. Dar e mai fain de la 2 in sus la primul' comenzile sunt naspa si merg greu comenzile. Dar e fain mersi, nu stiam de el.

6 răspunsuri:
| sHd007 explică:

Nu din acestea pe care le poti juca pe browser ceva sa fie downloadat. Gen metin, adica nu are cerinte mari si este un joc bun.

| RsKd a răspuns (pentru sHd007):

4Story

| sHd007 explică (pentru RsKd):

Merge? Adica e compatibil cu cerintele pe care le-am pus?

| Grimmjow69 a răspuns:

Alege de aici:

ro.bigpoint.com/‎
www.mmorpg.com/‎
mmohuts.com/‎

| georgevali a răspuns:

Incerca ikariam online asta-i e bun m-am jucat eu funda?