| Alexboy97 a întrebat:

Salut, as vrea sa-mi cumpar si eu BattleField 3 acum ca este craciunul, insa nu sunt sigur daca laptop`ul meu il va putea rula... specurile mele suna cam asa : procesor AMD Quad-Core A6-3400M, 8 GB Rami si placa vid Dual AMD Radeon HD 6540G2, ce spuneti? credeti ca il pot rula cu 50 FPS pe medium? luati in considerare faptul ca am si laptop, astept niste raspunsuri, insa daca se poate oameni care se pricep si au experienta, mersi anticipat, si daca nu-l pot rula cu 50 FPS, spuneti-mi cam cu cat, si se ia in considerare faptul si cu cat FPS il pot rula pe low D:

1 răspuns:
| Branula a răspuns:

Ma hai sa-ti spun ceva!
Poi dupa cum zice toti battlefield 3 este ``cel mai tare joc`` dar dupa parerea mea e cam naspa. Uite de ce:
1.am 4 gb ram si 512 mb vram si procesor dualcore de 3 ghz si imi mere sacadat.
.are arme foarte vechi ca in counter
3.se vede bine pe detalii ultra ca daca te uiti pe net battlefield 3 vs mw3 battlefield e pe ultra si mw3 e pe medium.
4. poti sa il iei de pe net scrii simplu download battlefield 3 tpb si il iei k are 13 gb
5.iti recomand modernwarfare 2 mw 3 si black ops
In mw 2 din a 2 misiune escaladezi munti si conduci snowboard iar si e plin de tradari adica mai bine spus poveste foarte tare.Mw3 e continuare dupa ce il omori pe unu si la fel conduci barci elicoptere.In black ops tot asa e tare si asta si la inceput conduci motorete mai incolo masini iar pe la ultimele nivele avioane si elicoptere.Am vb cam mult. Uita-te pe youtube k iti va placea