| xSwearr a întrebat:

Salut, aș vrea să știu cu cat se vinde peștele pe metin2 ro server-ul Polaris? Mi-am luat mod_pl și nu știu ce să pun la timpul de reacție. Mă ajută careva? Funda + vot

Răspuns Câştigător
| Overthelimit_Metin_2000 a răspuns:

Acum 3 sau 4 luni inainte sa ma las de metin2 oficial, eu vindeam pesti cu 40k bucata, iar la timpul de reactie pune 2 (pentru undite +0/1/2).
Daca stai mai mult de o ora la pescuit primesti ban permanent ( 1/2 ore nu mai stiu exact) stiu asta pentru ca in si eu foloseam mod pl.

| xSwearr explică (pentru Overthelimit_Metin_2000):

Știi vreun hack de yang, generator ceva?

| Overthelimit_Metin_2000 a răspuns (pentru xSwearr):

Nu exista asa ceva pentru oficial.
Cred ca e ceva pentru serverele private, dar nu cred ca merg. Sfatul meu este sa te apuci de servere private daca nu vrei sa iti creasca par alb in cap, caci acum oficialul e praf.
Nici eventurile nu mai sunt ada cum erau (sa primesti licori ca rasplata e ingrozitor).
Daca mai vrei ceva cauta-ma pe Facebook Metin Overthelimit

| Overthelimit_Metin_2000 a răspuns (pentru Overthelimit_Metin_2000):

Incearca serverul asta http://metin2anaconda.tk
Sistem de loterie proaspat implementat.
Poti castiga 200kk!
Si un cadou de bun venit.