| andriesflavius a întrebat:

As vrea sami fac un server de metin 2 privat. Serverul vreau sa nu fie pe hamaci si sa mearga cand ii pornit compu meu. vreau sa pot schimba lvu maxim cand vreau, sa pun ce arme vreau eu si sa fac shopurile asa cum vreau eu. cine ma poate ajuta. spuneti-mi doar cine este dispus sa ma ajute iar restul imi spuneti pe id de mes : you_kill8 ( cu litere mici)

1 răspuns:
| Emi2012 a răspuns:

Eu sunt pentru ca si eu mi-am facut un mt2 se numeste Mt2 Lunaris sa nu mai lungesc la inceput si mie mi-sa intmplat la fel da trebuie sa astepti sa-si faca cont maxim 1.000 de jucatori adica conturi aricum fa o reclama foarte buna si sa vezi ca o sa-ti mearga