| geo05nane a întrebat:

Salut as vrea si eu sa imi spuneti un server de metin2 PvP(sa iau lvl de pe server NPC)
Serveru sa aiba multe evolutii
La evoluti sa nu ceara la upgrape decat yang

Răspuns Câştigător
| Florea649 a răspuns:

Sunt multe gm-mode hammer, alaska este frumos dar trebuie sa muncesti bafta eu zic hammer FUNDA?

| geo05nane explică (pentru Florea649):

Pai serveru sa aiba evolutii mai multe,,lvl max oricat,,cand te duci la seon sa ecoluezi itemele sa iti ceara doar yang!,, Sa fie Experienta PvP, yang PvP, etc
Sa aiba swichbot daca se poate si cam atat
Sa fie PvP SERVERU adica iei tot ce iti trebuie de pe server yang, lvl, etc.

1 răspuns: