| TheKKosmyyn a întrebat:

As vrea si eu un metin clasic PvP gen metin2 devorbit, si unul PvM, gen metin2 apocalypse(Cand se redeschide?), ma puteti ajuta? Funda.

6 răspunsuri:
| xProxy a răspuns:

Apocalypse s-a inchis forever. Incearca forgottenworld2! E Pvm HARD si trebuie sa farmezi tu carti/ss-uri. Pica bonusuri la cufere. Cufere la mobi etc. Cresti greu. E fain.

| TheKKosmyyn explică (pentru xProxy):

Da-mi site-ul. Si ai funda! Am vauzt un video pe net. Site oficial Funda!

| xProxy a răspuns (pentru TheKKosmyyn):

Forgottenworld2.net

| emilianoemi2012 a răspuns:

Srv clasic PVP este vibe server 2 ( itm pana la posedata, lv 105) fara 6/7, moduri, un metin pvm clasic estemetin2 tim, tot pana la posedata si iteme normale doar ca acolo exista si 6/7( trebuie sa donezi, sau sa farmezi pentru ele)

| 3xTeZy a răspuns:

Metin2 hamer si metin2 united, dynamik.

| 3xTeZy a răspuns:

Metin 2 hamer
metin 2 vip, stile, dynamik energy