| andreiandronic a întrebat:

astazi am descarcat hammer metin2 v3 (2013) si imi da eroare de conectare la server! Ce pot sa fac?

4 răspunsuri:
| iInfinityDarkness a răspuns:

Daca ai windows 7 dai click stanga pe iconita de la client si dai run as administrator, si mai incearca sa intri de mai multe ori, poate iti da o eroare cand dai pe start, daca iti da aceasta eroare intra de mai multe ori ca sigur iti va functiona.

| andreiandronic explică (pentru iInfinityDarkness):

Am windows Xp profesional!

| lauravas a răspuns (pentru iInfinityDarkness):

Sall de ce da eroare pe metin2 hammer am windows xp si ami da eroare an truna te rog ajutma ce sa fac? te rog

| lauravas a răspuns:

Sall de ce da eroare pe metin2 hammer de 2 zile si nu merge ce trebuie sa fac va rog ajutati-ma ca nu stiu ce sa fac am nev va rog ce fac?