| Anonimul3315 a întrebat:

Auziti eu am mc(minecraft) si vreau sa joc pe multi player cu prietenii si sa facem serii cu jocu sa le bagam pe you tube si nu gasesc un program bun care sa nu imi scada fps-ul. Eu des am filmat cu fraps dar la alte jocuri si mergea perfect dar la minecraft care are 40 de mb cand intru (fara sa filmez) are 150 de fps, cand intru pe multi player are 60 de fps si cand filmez scade la 10-20 fps si ma misc foarte greu. Deci eu nu pot sa filmez asa. Multi zic ca e bun si bandicam. Bandicamu e tot asa. Cand pornesc filmarea mi se inteapa. Cum rezolv asta. Sa stiti ca am inchis tot. Tot ce e pornit este minecraft si fraps/bandicam si tot merge greu/se inteapa. Cum fac sa mearga? Fundabig grin.

1 răspuns:
| DoarYO99 a răspuns:

Pai incearca Hiper Cam 3 e foarte bun la facut videoclipuri.