| Moraru_Robert_Marian_1998 a întrebat:

Ziceti-mi va rog niste programe de filmat pe pc in jocuri si pe browser dar sa nu ziceti fraps,bandicam, actions, pentru ca frapsu imi da eroare dupa ce il instalez bandicamu face lag pentru ca am filmat cu el si pe un pc mai bun si actionsu numai nu merge dupa ce filmez o data cel ce-mi zice un program care nu face lag si pot filma si cu webcamu ii

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://obsproject.com/

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pentru filmare in timp real fara lag-uri trebuie sa ai si calculator foarte puternic, sa nu incarci resursele peste 30%.
Valabil cu orice program.

| LeeSong a răspuns:

OBS... e un program foarte bun, gratis, il folosesc des si merge perfect ^^

| Moraru_Robert_Marian_1998 explică (pentru LeeSong):

Ai putea sa imi dai si link de unde sa il downloadez?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Moraru_Robert_Marian_1998):

Https://obsproject.com/