| sorin2407 a întrebat:

Azi am intrat pe cateva pagini si mi s-a deschi o pagina separata in care scria ca sunc acuzat de incalcare de drepturi de autor ca mi-au blocat browserul si alte chestii.Mai spunea ca trebuie sa platesc o amenda de 300 lei si sa o platesc online.Este o pacaleala?

2 răspunsuri:
| Uraniu a răspuns:

E faza aia in care iti apare sus fata lui Basescu si in dreapta iti apar modalitatile de plata etc. laughing Siguuur ca e real. Doar asa opereaza guvernul, pe net. Daca-ti blocau browserul nu puteai sa scrii aici, nu?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu ce crezi?