| IChrophArtZ a întrebat:

Salut băieți.
Am 4GB Ram iar atunci când intru într-un joc îmi merge bine.
Intru pe Skype și jocul începe să meargă in LAG total.
Jocurile care nu-mi merg:
-Minecraft
-PayDay 2
-CounterStrike : Global Offensive
-MultiTheftAuto
-etc.

Răspuns Câştigător
| Alexul99 a răspuns:

Se poate sa ai foarte multi prieteni pe skype si asta sa ingreuneze totul, skype-ul zici ca este facut de o echipa de maimute fara creier, pentru ca are destul de multe erori si bug-uri... incearca team speak consuma mult mai putine resurse si este tot ce ai nevoie pentru a vorbi cu un prieten in timp ce te joci, dar daca tii la skype fa-ti alt id unde sa nu ia multi prieteni si vezi daca iti mai face asa. totusi incearca si un reinstall la skype. mult succes

4 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Intră pe skype pe telefon.

| IChrophArtZ explică (pentru Gonrax):

Am făcut asta, dar fiind că am un tel pff si un tab pff mi se blochează din cinci în cinci minute.

| LordGamesYT a răspuns:

Precizeaza procesorul ca sa iti pot da un raspuns