| ANDYMESSI99 a întrebat:

Salut,
Cand instalez metin2ro imi apare o eroare si spune ca:
A APARUT O EROARE IN TIMP CE S-A INCARCAT COPIEREA UNUI FISIER: FISIERUL SURSA ESTE DISTRUS. Am apasat retry si tot la fel se intampla.
CE SA FAC? VA ROG REPEDE! MULTUMESC!

3 răspunsuri:
| Peiciu a răspuns:

Pai Intai te Asiguri ca Ai spatiu in toate discurile Din My Computer, Apoi In Discul Tau Preferat De ExsadE) Faci un nou folder care Il numesti METIN2 Sau Cum vR tu Si apoi Bagi instalul in folderul ala.Si daca tot Nu merge Descarcal de pe Internet Explorel, Si apoi Dai Save Nu Open BN. Sper Ca Team Ajutat big grin

| ANDYMESSI99 explică (pentru Peiciu):

Cam cat spatiu trebuie sa fie?

| Peiciu a răspuns (pentru ANDYMESSI99):

Pai nu mai stiu cred ca un GB