| anonim_4396 a întrebat:

Cand joc CS 1.6 si incerc sa trag glont cu glont nu mai merge, inainte aveam WIndows 10 simplu, acum am W 10 Pro si face asa arma:https://imgur.com/a/q9VQN.Am reinstalat driverul video,am schimbat rezolutia si tot asa face,cand trag glont cu glont trage de fapt mai multe gloante, ca si cum as tine apasat pe click.Pe W10 simplu nu facea asa arma.

5 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Verifica setarile mouseului si din Windows si din CS1.6. Stiu ca era o optiune undeva care transmite mai multe clickuri la o singura apasare a butonului.

| anonim_4396 explică (pentru PainTech):

Am verificat setarile si la cs si la windows, nu este nici o diferenta fata de cum erau inainte.Acum mai aiurea e ca atunci cand ma joc si apas o singura data pe click trage un incarcator intreg laughing. Poate este vreo setare de la placa video Nvidia Geforce 8400GS, vertical sync este pe off, doar asta am modificat de acolo.

| PainTech a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce treaba are placa video cu mouse?

| PainTech a răspuns:

Inearca la Setari -> Mouse -> Additional Mouse Options si dai double-click speed la cea mai mic nivel

| anonim_4396 explică (pentru PainTech):

Am incercat si asta, tot la fel face.Se pare ca e o setare de la W10 versiunea 1709, intre timp am pus versiunea 1703 si nu mai face asawinking. Oricum multumesc de feedback.