| lolucian a întrebat:

Cand va aparea half life 2 episode 3 ca suntem in 2014 fratilor si se zicea ca apare in 2012.
Funda!

Răspuns Câştigător
| ChangeName a răspuns:

Ps: M-am informat, nu o sa apara Half Life 2 Episode 3, o sa fie Half Life 3 si este in lucru.
Cei de la valve Corporation de asemenea lucreaza si la LetFor Dead 3

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai sus mananca rahat. daca au inceput de "facut" jocul abia anul tracut la sfarsit cum naiba putea sa iasa in 2012? cine stie cati ani mai dureaza acum, ca mai e pana iese Source 2, daramite portal 3, left for dead 3 si abia la dracu cu " carti in 5 ani daca si atunci, episodul 3 sau HL 3.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Source 2 este "motorul" toturor jocurilor de mai sus, deci trebuie asta sa iasa inainte, si abia dupa timp si timp jocurile

| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns:

A aparut de mult ma rolling on the floor

| ChangeName a răspuns:

Pe Steam nu este sa-l cumperi, inseamna ca nu a aparut inca.
Nu asculta ce t-i se spune mai sus...probabil sunt niste copii care vor sa para si ei informati.
Sigur ca daca ar fi iesit la vanzare ar fi aparut pe Steam.

| RobertSkiller69 a răspuns:

A aparut dar nu e free