| Energyboy a întrebat:

Salut care imi poate spune niste jocuri foarte tari, indiferent de categoria lor.Sa fie intre anii 2009-2011 vreau sa imi ziceti minim 5(in afara de gta4 pe care l-am jucat). Dau funda la cel care imi zice cele mai multe.

Răspuns Câştigător
| Amorezatul a răspuns:

Crysis 2, Max Payne 3, Diablo 3, GTA 5, Assassin’s Creed: Revelations, Battlefield 3, Call of Duty: Modern Warfare 3, Batman Arkham City, The Legend of Zelda: Skyward Sword, Gears of War 3, Deus Ex: Human Revolution, Uncharted 3: Drake’s Deception, Dark Souls, The Elder Scrolls V: Skyrim,

http://www.gadgetreport.ro/......-din-2011/

1 răspuns:
| whiteviper98 a răspuns:

Pai sunt cam asa: Godfather 2, Mafia 2, Spiderman 3, Uncharted 3, Edge's Mirrors, Test Drive Unlimited 2(ca gta.dar mai COOL) Assassin's Creed : Brotherhood, Prince of Persia: The Forgotten Sands...cand imi mai amintesc iti mai spun...