| Josh a întrebat:

Tot am jucat o groaza de jocuri online MMORPG de toate felurile... dar m-am cam plictisit de toate. Am cautat jocuri noi si pe google si pe youtube dar nu prea stiu ce sa scriu ca sa le gasesc... Ziceti-mi si mie niste jocuri online MMORPG noi de la inceputul lui 2011 pana acum ( le vreau deja lansate nu BETA ) de toate felurile indiferent ( Action, Adventure, SF, History ) indiferent de ce autor e, dar sa fie MMORPG! Dau fundita pentru cele mai tari jocuri noi!

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

Intra pe www.mmohut.com si vezi toate MMORPG-urile pe care le poti juca, in functie de ce iti place.

5 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

OK, incearca TLBB (tian long ba bu) e un joc super (e din China, dar te asigur ca e super, asta nu inseamna ca va scrie in chineza) o gramada de romani (de treaba, nu ca la metin) joaca jocul asta, incearca-l si tu e usor sa faci lvl up si sa iti gasesti prieteni.

| Josh explică:

Care site? rolling on the floor

| Josh explică:

@dash... stiu site-ul dar eu vreau pareri de ale jucatorilor de mmorpg-uri nu site-uri unde sa aleg eu big grin

| Josh explică:

Ms dash e tare jocul happy

| RR2x a răspuns:

Uite-te pe site-ul asta si bafta!