| Rootkit a întrebat:

Care imi zice si mie un metin PvP Care sa mearga!
Ex rate:500-5000
Cel mai bun regat:
SrvtonguevP
Itm +9 La shop-uri pe acel metin: Nu din acelea care sunt de lvl1 si jing, e.t.c. Dau funda dupa ce vad

9 răspunsuri:
| Адина a răspuns:

Eu ştiam că nu există cu 5000 -.-.
PS: Uită-te prin răspunsurile tale că ai făcut o listă întreagă cu servere, ok pup.

| DjGioka a răspuns:

Salut happy. Intra si tu pe Nexus Mt2, lvl maxim 105, de la inceput te da 104. Si mai uitete si tu pe metin, ca asa se pierde toata distractia daca iti spun big grin! Sper sa-ti placawinking!

| Rootkit explică (pentru DjGioka):

Site-ul de la register si download

| DjGioka a răspuns (pentru Rootkit):

Http://metin2nexus.ro, deocamdat server e in mentenanta pe la ora 19 : 00 si 20 : 00 se va redeschide;).

| Rootkit explică (pentru DjGioka):

Are king si beta?

| DjGioka a răspuns (pentru Rootkit):

Are si King si Beta. E server PvP in stil nou, doar ca n-are 6/7

| Rootkit explică (pentru DjGioka):

N-are king si beta ca doar in pose am putut evolua

| KlanDestinN a răspuns:

Salut incerca Hammer Mt2... te da lvl 254 iei tu de la shop 255. Iti face P automat. Sunt toate sabiile si armurile bune la magazin. Semiom la bonusuri pica cate 50 100. Pv pica cate 30k. Mie nu-mi place modelul asta de PvP. Asa ca poate e pe gustul tau. Bafta